7 komentářů
 1. Hmm, mě ani tenhle obchod neláká, nelíbí se mi přístup paní Konarovské. Ve videích to někdy vypadá vtipně, ale aby mi prodavačka tykala nebo lezla do kabinky bez dovolení, to by mi teda hodně vadilo. Nejsympatičtější je mi Správná podprsenka :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem právě na vystupování paní Konarovské byla hodně zvědavá a v tomto musím říct, že to bylo docela v pohodě. Žádných oslovení typu kočičko, beruško a podobně se mi nedostalo. Jen to, že mi vešla do kabinky bez ohlášení.
   Ale myslím právě, že je v Praze spousta jiných obchodů, kde se k zákazníkovi budou chovat s větší úctou a respektem a lépe mu poradí. Jedním z nich je samozřejmě i Správná podprsenka :-)

   Vymazat
 2. Muzu doporucit Caresse v Brne v Rozkvetu, sice maly obchudek, ale jsem tam spokojena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, Caresse samozřejmě znám a také mohu doporučit :-)

   Vymazat
  2. I já doporučím Caresse v Brně. Velmi profesionální přístup prodavaček, které nedoporučí podprsenku, která vám není. Před vstupem do kabinky se vždy táží. Chybějící velikost podprsenky jsou ochotné objednat.

   Vymazat
 3. This is just hilarious, to be honest xD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Yes, but unfortunately very sad too because Mrs. Konarovská is considered as a bra-fitting expert in the Czech Republic. And then she did this.

   Vymazat