33 komentářů
 1. Odpovědi
  1. Na fb jsem Wenda Peetersoon

   Vymazat
  2. Vaše dva komentáře jsem si spojila dohromady :-) Přece jen mi nikdo další nenapsal ve 3 v noci :-) Ale díky.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 2. A vybrala bych si podprsenku, na fb sdilim jako Wenda Peetersoon:)

  OdpovědětVymazat
 3. Háčky se musí při praní v pračce zapnout. Já bych si vybrala Marie Jo Yuri Raspberry, protože takovou krásnou malinovou ještě nemám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za účast. Chtěla bych Vás ještě poprosit o jméno, abych Vás měla v případě výhry jak vyhlásit. Děkuji.

   Vymazat
  2. Jmenuji se Ladera, ale bohužel přes Facebook nesdílím, protože Facebook nemám. Nejsem sociální. :-)

   Vymazat
  3. Díky. Nevadí, že facebook nemáte :-) V případě Vaší výhry bych Vám napsala sem komentář a pravděpodobně napsala i článek s vítězem sem na blog.

   Vymazat
 4. Před praním v pračce se musí zapnout háčky. Ve Správné podprsence bych si vybrala nejspíš Panache Sport, protože když se vrátím z běhání, musí mě z té obyčejné svlékat manžel, jinak bych si vykroutila ruce a utrhla hlavu �� A na fcb sdílím jako Lucie Zobac ��

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. Jasně, před praním by měla být podprsenka zapnutá. I když mně se ještě nestalo, že by ty háčky něco poškodily, jedině že se zachytily o sáček :)

  Na Správné podprsence bych si rozhodně pořídila tenhle "korzet", http://www.eshopspravnapodprsenka.cz/2022-scantilly-surrender-korzet-black.html anebo podprsenku z řady Scantilly Surrender. Už po nich pokukuju dlouho, jsou pro mě drahé, ale na druhou stranu sehnat sexy prádlo se správně padnoucími košíčky je u nás skoro nemožné :/

  Na Facebooku už Vás i Správnou podprsenku samozřejmě sleduju dlouho, ve svém okolí se snažím taky trochu působit jako taková podprsenková evangelistka :D A soutěž jsem sdílela ;)

  Karin Havlíková

  OdpovědětVymazat
 7. Háčky se musí před praním zapnout, aby neponičili např. krajku.
  Vzhledem k tomu, že jsem dlouhodobou a moc spokojenou zákaznicí Správné podprsenky, mám jasno, že případnou výhru bych určitě použila na koupi sportovní podprsenky Panache, na kterou mám teď zálusk :-)
  Soutěž jsem sdílela pod jménem Katka Šulcová.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za účast. Bohužel se mi Vaše sdílení nepodařilo najít. Sdílela jste opravdu veřejně? Je potřeba, aby u sdíleného příspěvku byl obrázek zeměkoule. Kdyžtak napište, navedu Vás jak nastavení změnit.

   Vymazat
 8. Před vložením podprsenek do pračky se háčky musí zapnout.
  V případě výhry bych si vybrala : Maska Luna Veneziana Tosca ( samozřejmě s malým doplatkem v hotovosti )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za účast. Chtěla bych Vás ještě poprosit o jméno, abych Vás měla v případě výhry jak vyhlásit. Děkuji.

   Vymazat
 9. Před praním se musí zapnout zapínání podprsenky (háčky na zádech). Vybral bych si podprsenku Gossard Super Smooth push-up blush, protože hladké těloví podprsenky unosím nejvíc.

  OdpovědětVymazat
 10. Před praním je potřeba zapnout háčky, na fb jsem jako Milli Charvátová a vybrala bych si podprsenku Masquerade :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Před praním se musejí zapnout háčky.
  Vybrala bych si sportovní podprsenku, ta by se mi akorát hodila. Líbí se mi Shock Absorber, ale není v mé velikosti, takže nejspíš některou barvu Panache.

  Míla Weilová

  OdpovědětVymazat
 12. Před praním se zapínají háčky podprsenky.
  Koupila bych si plavky Panache Anya Black.
  Na fb sdílím jako Laďka Frčková.

  OdpovědětVymazat
 13. Háčky na podprsence se mají před daním do pračky zapnout.
  Web jsem prošla, mají mnoho krásných podprsenek, ale já bych nejspíše zase skončila u praktické tělové. Do práce nosím ponejvíce bílé košile, takže aby nebylo nic vidět. Sice jsem tam s tím tak trochu za exota - podprsenka přeci musí být vidět! - ale mě je to takto nejvíce příjemné :) Super by byla třeba tato http://www.eshopspravnapodprsenka.cz/podprsenky/1462-freya-deco-nude.html

  Na FB jsem jako Lenka Mokrá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za účast, už Vás mám zapsanou :-) Pokud jste sdílela příspěvek i na FB, můžete mi prosím poslat odkaz na profil? Protože veřejné sdílení od někoho se jménem Lenka Mokrá jsem bohužel nenašla.

   Vymazat
  2. Děkuji za upozornění, ale nesdílela jsem. FB jméno jsem uvedla pro ten druhý bod, že u vás i u SP mám "like". Tedy pokud to platí, že to může být jen takto zvlášť.

   Vymazat
  3. V pořádku :-) Chtěla jsem to mít pro jistotu, abych Vás neobrala za zásluhy v podobě sdílení :-)

   Vymazat
 14. Před praním zapnout háčky.
  Eshop správné podprsenky mám dlouhodobě zmapovaný, už jsem si u nich podprsenku koupila a obchod jsem doporučila kamarádkám. Momentálně se mi z nabídky nejvíce líbí PrimaDonna Twist Surprise.

  Na fb sdílím jako Anna Lančová

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za účast. Jen bych Vás chtěla požádat o veřejné sdílení na FB. Teď totiž Vaše sdílení nevidím. Je potřeba, aby u příspěvku byla malá zeměkoule, která značí, že je příspěvek videtelný všem. Děkuji :-)

   Vymazat
 15. Před praním zapnout háčky,koupila bych si Panache Junu. Na FB jsem jako Markéta Lillien Mrkvová

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za účast. Jen bych Vás ještě poprosila, pokud jste sdílela na fb, tak aby to bylo veřejně. Díky :-)

   Vymazat
 16. Háčky se musí zapnout. Moc se mi líbí košilka RubySpice od Curvy Kate.
  Sdílím jako Mirabel Jana Bachmannová

  OdpovědětVymazat
 17. Ahoj
  Odpově´d na otázku č. 1- podprsenka přece do pračky nepatří, ne? Když už bych ji tam dávala, tak na exra jemný proram v pracím pytlíčku a zpala bych háčky, ale já popdrsenky raděj peru v ruce.
  Vybrala bych si Panache Back Ardour red, jelikžo trpím na červené prádlo. A sdílím jako Veronika Štěpánková a jsem fanouškem tvé stránky.

  OdpovědětVymazat
 18. Když do pračky, tak jedině zapnutou, protože jinak by jí ty pračkoví šotci (co běžně taky žerou ponožky) mohli vylámat zuby.
  No a ve Správný bych si vzala jakoukoliv Ewu v PL střihu, jenže to by mi ji museli objednat, protože všechny, co měli už doma mám :D
  Sdílející Jiřina Dahllie Bumbová ;-)

  OdpovědětVymazat
 19. je potřeba zapnout háčky :-) vybrala bych si aktuálně některou kojicí podprsenku od Hotmilk (asi Show Off Midnight).
  na fb jsem Rennfri Pavlína Mejstříková, stávám se fandou a sdílím

  OdpovědětVymazat
 20. Háčky se musí před praním v pračce zapnout. Ve Správné podprpsence bych si vybrala Cleo Riley Navy. Moc se mi na ní líbí růžové detaily. Sleduji tebe i Spravnou podprsenku přes facebook už nějakou dobu. Sdílím Na Fb jako Kristýna Macková.

  OdpovědětVymazat