Pro čtenáře

Jsem velmi ráda, že jste zavítali na můj blog o spodním prádle a konkrétně do této sekce určené všem čtenářům. Kromě svých teoretických znalostí v podobě článků na tomto blogu jsem se rozhodla nabídnout vám také svoje praktické zkušenosti, znalosti a služby.

Brafitting může být pro některé ženy velmi soukromou a intimní záležitostí. Navíc se mohou cítit pod tlakem, jestliže jdou na odborné poradentství přímo do obchodu se spodním prádlem, neboť cílem obchodu je prodat spodní prádlo a někdy i za cenu toho, že zákaznice není spokojená na 100%. Rozhodla jsem se tedy nabídnout své služby při výběru spodního prádla. Protože nejsem spjata s žádným konkrétním obchodem, mohu vám poradit opravdu objektivně. Hledáte-li tedy někoho, kdo s vámi půjde do obchodu a pomůže vám vybrat to správné spodní prádlo, tak se na mě neváhejte obrátit. 
Svoje služby mohu nabídnout pro brněnské čtenářky.

Naopak znáte-li už svoji velikost a jen chcete pořídit další kousek do sbírky, nebo prostě jen nemáte čas jít prádlo vybrat, či nemáte povoleny platby kartou po internetu, pak vám i v tomto mohu pomoci. Napište mi svůj nákupní seznam a já vaším jménem zařídím zbytek.

Jste-li naopak muž a chcete udělat radost své ženě, partnerce, mamince, sestře či jakékoliv jiné ženě ve vašem okolí, ale přitom si sám nevíte úplně rady, tak mi můžete taky napsat. Věřím, že společně vybereme pro obdarovanou to pravé spodní prádlo.

Kontaktovat mě můžete na emailu: abracabra.blog@gmail.com.

0 komentářů:

Okomentovat